Výletového tábora se mohou účastnit jednak žáci základní umělecké školy od osmi let věku v době konání tábora (horní věková hranice není stanovena), ovšem mohou si s sebou též bez problému vzít kamarády, kteří do ZUŠky nechodí.

Akci opravdu zvládnou děti starší osmi let včetně.

Vedoucí Výletového tábora budou učitelé a kamarádi ZUŠ, maximální počet účastníků bude 15.

Konkrétní podoba Výletového tábora bude následující:

Denní chůze max. 10 kilometrů (ne více; 5km dopoledne a 5km odpoledne), přespání na Šumavě v přírodě v okolí Nýrska a Železné Rudy, dále pak mnoho krásných společných zážitků z pobytu na čerstvém vzduchu.

Bližší harmonogram společných čtyřech dnů a konkrétní trasu uveřejníme po registraci zájemců a přizpůsobíme vše věkové struktuře a potřebám účastníků. Loňská trasa byla Bučina - Strážný - Nové Údolí - Nová Pec. Trasa v roce 2024 bude charakterem totožná.

Cena za tábor 1 700 Kč zahrnuje kompletní zajištění chodu akce - přepravu dětí (autobus nebo vlak), zajištění jídla - jídlo bude přizpůsobeno charakteru akce, tedy spíše jednodušší, přenositelné, snadné k uvaření a především trvanlivé.

Konkrétní informace k platbě zveřejníme po registraci účastníků.

Tábor nebude mít téma ani stanovené hry. Cílem je pobyt na vzduchu, získání vztahu k přírodě a zážitek v podobě několikadenního pobytu venku. Tábor se bude konat za každého počasí.

Registraci pro Výletový tábor můžete uskutečnit na následujícím odkazu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgb8-zmCxS7CMyFHpM3tpKUrfRk36YuWufVFTkHJ27R-TnJg/viewform?usp=sf_link

Registrace na oba tábory je možná do 30. 1. 2024. Na základě počtu dětí během jara případně nabídneme znovu volná místa, doporučujeme však učinit přihlášení co nejdříve již nyní v lednu, protože budeme kapacitně omezeni.