Příměstský tábor je koncipován pro mladší děti (do 13 let včetně; věkem 13 let rozumíme věk v době konání tábora). Jinak jsou vítáni všichni bez omezení, kteří mají rádi hry, práci v kolektivu, legraci a zábavu. Účastnit se mohou jednak žáci základní umělecké školy, ovšem mohou si s sebou bez problému vzít kamarády, kteří do ZUŠky nechodí. Vedoucí příměstského tábora budou učitelé ZUŠ, bývalí žáci a lidé, kteří se ZUŠkou celoročně spolupracují (všichni loňští beze změny).

Příměstský tábor se v roce 2024 uskuteční v termínu pondělí 19. 8. – pátek 23. 8. 2024.

Denní režim bude následující: shromáždění dětí v ZUŠ v čase 7:50 – 8:00, dopolední zaměstnání (v drtivé většině hry venku na vzduchu), oběd, odpolední zaměstnání, předání rodičům v ZUŠ v 16:00.

Plánujeme též jednodenní výlet.

Bližší harmonogram společných pěti dnů uveřejníme po registraci zájemců a přizpůsobíme ho věkové struktuře a potřebám účastníků.

Cena za tábor 2 299 Kč zahrnuje kompletní zajištění chodu akce, dopolední a odpolední svačinu, oběd a pitný režim, dopravu na výlet. Konkrétní informace k platbě zveřejníme po registraci účastníků.

Téma tábora: ŠMOULOVÉ

Registraci pro příměstský tábor můžete uskutečnit na následujícím odkazu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8RsjMCKBdgwrwDnmIi2RpGM0LdcN3Y84-40SOCl64JcrbPA/viewform?usp=sf_link

Registrace na oba tábory je možná do 30. 1. 2024. Na základě počtu dětí během jara případně nabídneme znovu volná místa, doporučujeme však učinit přihlášení co nejdříve již nyní v lednu, protože budeme kapacitně omezeni.